V A B I L O

na brezplačno spletno predavanje z naslovom: 

PREPOZNATI IN POMAGATI OTROKU V STISKI

ki bo v ponedeljek, 29. novembra ob 17:00 uri 

izvedeno za starše otrok, ki obiskujejo vrtec Kolezija.

Stiske, s katerimi se otroci srečujejo, so lahko pozitivne in za razvoj pomembne. So del vsakdanjika in poligon otrokom, da se urijo v reševanju problemov in težav. Takšne stiske otrokom, ko pride do rešitev le teh, predstavljajo izziv in veselje.

DOLGOTRAJNA STISKA, ki je otrok ne zmore sam rešit, se nanaša na odnose do okolja in je nevarna za otrokovo fizično in duševno zdravje. Takšno stisko pri otrocih lahko povzročajo tudi vedenja staršev. Na srečanju se bomo usmerili tudi na prepoznavanje vedenjskih sporočil, s katerimi otroci z nami komunicirajo in skupaj poiskali ustrezne pristope, tako v odnosu do otroka, kot tudi do starša/skrbnika.

Predavanje bo trajalo predvidoma 90 minut. 

Predavateljica: TANJA POVŠIČ

Predavanje bo izvedeno preko spletne aplikacije ZOOM.

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZEsdOigrTwoHNVL9pLoUybR2Niu77jZmJe3

ID srečanja: 851 3183 7261

Geslo: MZPMTanja

Prisrčno vabljeni!