Lepo pozdravljeni!

V torek, 15. novembra, ob 17:00 se srečamo prek aplikacije Zoom na predavanju ‘Kako naj otroku rečem ne, da me bo vzel resno?’ s predavateljico Sabino Adanič, sodelavko Familylab Slovenija.

Predlagamo, da si aplikacijo Zoom naložite in posodobite kako uro prej, ker bomo poskušali pričeti čim bolj točno. (Ko kliknete na povezavo, vam aplikacija sporoči: ‘waiting for the host to start this meeting’ – do začetka predavanja, takrat vas spusti v ‘predavalnico’).

Po končanem predavanju vas bo predavateljica prosila, da kliknete na tole povezavo ( https://forms.gle/8LnVeDeQ3S6hUaev8 ) in izpolnite vprašalnik o vašem zadovoljstvu s predavanjem. Obrazec je del poročila za Mestno občino Ljubljana, ki sofinancira predavanje. 

V nadaljevanju vam kopiramo povezavo, s katero se pridružite predavanju preko telefona ali preko računalnika: 

Familylab Slovenija is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Topic: MOL vrtec Kolezija (Kako reči ne)
Time: Nov 15, 2022 05:00 PM Warsaw

Join Zoom Meeting
https://us06web.zoom.us/j/83372654317?pwd=a0ptdmZHcG4yQWpLNGNwbFZnelFHdz09

Meeting ID: 833 7265 4317
Passcode: 154430